Les nostres solucions són molt reconegudes i fiables pels clients i compliran amb els requisits financers i socials en constant canvi per al millor preu per a la cistella de peces d'altaveus de 15 polzades estil P-Audio de la Xina. Us convidem a parlar amb nosaltres si us interessa la nostra solució, us oferirem una sorpresa per la qualitat i el preu.
Les nostres solucions són molt reconegudes i fiables pels clients i compliran amb els requisits financers i socials en constant canvi.Preu de les peces de l'estructura PA i l'altaveu PA de la XinaA mesura que la integració econòmica mundial aporta reptes i oportunitats a la indústria xxx, la nostra empresa, continuant amb el treball en equip, la qualitat primer, la innovació i el benefici mutu, té la confiança suficient per oferir als nostres clients solucions qualificades, preus competitius i un servei excel·lent, i per construir un futur més brillant sota l'esperit de superioritat, rapidesa i força amb els nostres amics, continuant la nostra disciplina.
Moment-1
Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa inferior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa inferior, Cistella del mòdul de la capa inferior,
Muntat en una rentadora d'una, doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316LAcer inoxidable |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Vuit |
| Regulador de posició | Dos |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
Prestatgeria per a cistelles amb connexió de mòduls
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
Muntat sobre les dues guies d'acer inoxidable
Entrada d'aigua de connexió ràpida, rentant l'aigua des de la part posterior de la guia de la cambra a cada mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 158 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 528 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 566 mm |
| Pes net | 3 kg |