Moment-1
Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa inferior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa inferior, Cistella del mòdul de la capa inferior
Muntat en una rentadora d'una, doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Vuit |
| Regulador de posició | Dos |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
Dividit en dues capes per carregar la safata de malla
Braç de polvorització rotatiu integrat
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
| Dimensions externes, alçada en mm | 230 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 528 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 584 mm |
| Pes net | 5,6 kg |

Empresa XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ és un fabricant líder de rentadores de vidre de laboratori, situat a la ciutat de Hangzhou, província de Zhejiang, Xina. XPZ s'especialitza en la investigació, producció i comercialització de rentadores automàtiques de vidre que s'aplica a la biofarmacèutica, la salut mèdica, l'entorn d'inspecció de qualitat, el control d'aliments i el camp petroquímic.
XPZ es compromet a ajudar a resoldre tot tipus de problemes de neteja. Som el principal proveïdor de les autoritats d'inspecció xineses i les empreses químiques, mentrestant la marca XPZ s'ha estès a molts altres països, com l'Índia, el Regne Unit, Rússia, Corea del Sud, Uganda, les Filipines, etc. XPZ ofereix solucions integrades basades en la demanda personalitzada, incloent la selecció de productes, la instal·lació i la formació operativa, etc.
Aconseguirem més avantatges empresarials per oferir productes innovadors d'alta qualitat i un servei excel·lent, per mantenir la nostra amistat a llarg termini.
Fàbrica XPZ

Exposició

