El nostre objectiu i propòsit de l'empresa és sempre "satisfer sempre les necessitats dels nostres consumidors". Continuem adquirint, dissenyant i dissenyant productes de qualitat excepcional per a tots els nostres clients, tant els nous com els antics, i aconseguint una perspectiva beneficiosa per als nostres consumidors i per a nosaltres. Preu barat de la Xina: rentadora de vidre d'ampolles totalment automàtica industrial de laboratori de 126L. Una cooperació sincera amb vosaltres, ens farà feliços el demà!
El nostre objectiu i propòsit empresarial és sempre "satisfer sempre les necessitats dels nostres consumidors". Continuem adquirint, dissenyant i dissenyant productes d'alta qualitat per a tots els nostres clients, tant els antics com els nous, i aconseguint una perspectiva beneficiosa per als nostres consumidors i per a nosaltres.Rentadora de vidre de la Xina i rentadora de vidre de laboratoriAmb tots aquests suports, podem servir a cada client amb productes de qualitat i enviaments puntuals amb molta responsabilitat. Com a empresa jove i en creixement, potser no som els millors, però hem estat fent tot el possible per ser el vostre bon soci.
| Paràmetre bàsic | |
| Temperatura de treball | 5-40ºC |
| Energia electrònica | 220V/50Hz o 380V/50Hz |
| cable elèctric | 2 m / 5 * 10 m2 |
| Potència de calefacció | 4 kW/9 kW |
| Potència total | 9 kW/13 kW |
| Cambra de rentat | Acer inoxidable 316L |
| Panell extern | acer inoxidable 304 |
| Capacitat | 202L |
| Bomba peristàltica | 4 peces |
| Programes | 36 per defecte, més de 100 personalitzats |
| Temperatura de rentat | fins a 95ºC |
| Port RS-232 | Per transferir informació de dades des de la rentadora |
| Pantalla tàctil | pantalla a color de 7 polzades |
| Dimensió exterior | Alt/Ample/Pr: 990*612*750mm |
| Pes | 100 kg |
| Sensor de temperatura | PT1000 |
| Connexió a Internet disponible | |
| Finestra visible a la porta | |
| Sistema de monitorització de la conductivitat per a l'esbandida | |
| Bomba de reforç d'aigua pura disponible | |
| Condensador de vapor d'alta eficiència | |
Introducció a la funció
1. Opció d'inici retardat: rentat programat per compte enrere o fixació d'una hora
2. Funcional protegit per diferents nivells de contrasenya
3. Sistema de control: control per microordinador, RS485, aïllament d'optoacopladors, xip importat original, transmissió remota de senyal protegida.
4. Sistema de portes automàtiques
5. Sistema de circulació: Funció d'arrencada de freqüència variable Cabal de la bomba de circulació: 0-600 L/min Monitorització de la pressió i rentat antiescuma per garantir una neteja eficient Braç polvoritzador amb monitor de velocitat per alertar d'obstacle
6. Sistema de reixetes de neteja: Reixetes de neteja intercanviables en qualsevol nivell. Flexibilitat del rentat per injecció multinivell i cistelles intercanviables. Més de tres entrades d'aigua amb vàlvula de tancament automàtic. Identificació automàtica a la cistella i regulació del flux d'aigua.
7. Alçada de capacitat: Alçada de neteja d'un sol nivell: 70 cm Alçada de neteja en dos nivells: 46 cm Alçada de neteja en tres nivells: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ és un fabricant líder de rentadores de vidre de laboratori, situat a la ciutat de Hangzhou, província de Zhejiang, Xina. XPZ s'especialitza en la investigació, producció i comercialització de rentadores automàtiques de vidre que s'aplica a la biofarmacèutica, la salut mèdica, l'entorn d'inspecció de qualitat, el control d'aliments i el camp petroquímic.
XPZ es compromet a ajudar a resoldre tot tipus de problemes de neteja. Som el principal proveïdor de les autoritats d'inspecció xineses i les empreses químiques, mentrestant la marca XPZ s'ha estès a molts altres països, com l'Índia, el Regne Unit, Rússia, Corea del Sud, Uganda, les Filipines, etc. XPZ ofereix solucions integrades basades en la demanda personalitzada, incloent la selecció de productes, la instal·lació i la formació operativa, etc.
Aconseguirem més avantatges empresarials per oferir productes innovadors d'alta qualitat i un servei excel·lent, per mantenir la nostra amistat a llarg termini.

Exposició

El nostre objectiu i propòsit de l'empresa és sempre "satisfer sempre les necessitats dels nostres consumidors". Continuem adquirint, dissenyant i dissenyant productes de qualitat excepcional per a tots els nostres clients, tant els nous com els antics, i aconseguint una perspectiva beneficiosa per als nostres consumidors i per a nosaltres. Preu barat de la Xina: rentadora de vidre d'ampolles totalment automàtica industrial de laboratori de 126L. Una cooperació sincera amb vosaltres, ens farà feliços el demà!
Preu barat de la XinaRentadora de vidre de la Xina i rentadora de vidre de laboratoriAmb tots aquests suports, podem servir a cada client amb productes de qualitat i enviaments puntuals amb molta responsabilitat. Com a empresa jove i en creixement, potser no som els millors, però hem estat fent tot el possible per ser el vostre bon soci.