fa que la feina de neteja sigui més feliç
Dissenyat per a la neteja de laboratori de vidre estàndard, adequat per a recipients de vidre, ceràmica, metall, plàstic, etc. (per exemple, matrassos aforats, vials de mostra, matrassos Erlenmeyer, tubs colorimètrics, pipetes, pipetes graduades, tubs d'assaig, plaques de Petri, matrassos en forma de cor, vasos de precipitats, etc.).
—————Flash-F2—————
| Paràmetre bàsic | |
| Temperatura de treball | 5-40 ℃ |
| Energia electrònica | 380V/50Hz |
| cable elèctric | 2 m/5 x 10 m² |
| Potència de calefacció | 9 kW/18 kW |
| Poder d'assecat | 4 kW/6 kW |
| Potència total | 13 kW/24 kW |
| Capacitat | 308L |
| Bomba peristàltica | 4 peces |
| Programes | 36 per defecte, més de 100 personalitzats |
| Temperatura de rentat | fins a 95 ℃ |
| Port RS-232 | Per transferir informació de dades des de la rentadora |
| Pantalla tàctil | pantalla a color de 7 polzades |
| Dimensió exterior (alçada/amplada/profunditat) | 1326 * 930 * 750 mm |
| Pes | 200 kg |
| Sensor de temperatura | PT1000 |
| Connexió a Internet disponible | |
| Finestra visible a la porta | |
| Sistema de monitorització de la conductivitat per a l'esbandida | |
| Bomba de reforç d'aigua pura disponible | |
| Condensador de vapor d'alta eficiència | |
| Cambra de rentat en acer inoxidable 316L | |
| Panell exterior d'acer inoxidable 304 | |
Quatre avantatges clau per a la rentadora de vidre de laboratori totalment automàtica
Per què escollir la rentadora de vidre de laboratori totalment automàtica XPZ?
Més funcions——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Certificació:
Com neteja el material de laboratori el rentador de vidre de laboratori totalment automàtic XPZ?
→Amb aigua de l'aixeta i aigua pura (o aigua estovada) com a mitjà de treball, utilitzant un agent de neteja específic, accionat per la bomba de circulació, el líquid de neteja es renta directament a 360 ° dins i fora del recipient girant el braç polvoritzador i el tub polvoritzador, per tal de pelar, emulsionar i descompondre les substàncies restants al recipient sota l'acció de forces mecàniques i químiques; A més, el líquid de neteja es pot escalfar automàticament i, a continuació, els estris es poden netejar i desinfectar en calent per aconseguir un millor efecte de neteja. Si es selecciona el model amb funció d'assecat, l'ampolla de mostra també es pot assecar amb aire calent després del rentat per evitar la contaminació secundària causada per no haver-se retirat a temps.(Aquest model inclou assecat.)
——-Procediment de rentat normal
Prerentat → rentat amb detergent alcalí a menys de 80 °C → esbandir amb detergent àcid → esbandir amb aigua de l'aixeta → esbandir amb aigua pura → esbandir amb aigua pura a menys de 75 °C → assecat
Preguntes freqüents
P1: Per què escollir XPZ?
Som el principal proveïdor de les autoritats d'inspecció xineses i de les empreses químiques.
La nostra marca s'ha estès a molts altres països, com ara l'Índia, el Regne Unit, Rússia, Àfrica i Europa.
Oferim solucions integrades basades en la demanda personalitzada, incloent-hi la selecció de productes, la instal·lació i la formació operativa.
P2: Quin tipus d'enviament pot triar el client?
Normalment s'envia per mar, per aire.
Fem tot el possible per satisfer les necessitats de transport dels clients.
P3: Com garantir la qualitat del producte i el servei postvenda?
Tenim certificat de qualitat CE, ISO, etc.
Tenim un excel·lent servei postvenda i un enginyer postvenda.
Els nostres productes tenen un període de garantia.
P4: Potwevisitar la vostra fàbrica en línia?
Som molt solidaris.
P5: Quin tipus de pagament pot triar el client?
T/T, L/C, etc.