Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja d'injecció, Prestatge de cistella de neteja d'injecció, Mòdul d'injecció
S'utilitza per netejar materials de vidre de laboratori, com ara tubs de centrífuga, ampolles de vidre, ampolles buides superiors, tubs d'assaig.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
| broquet d'injecció | ф2,5 mm x 70 mm d'alçada |
| Nombre de broquets | 84 unitats |
| Porta-creus | 84 unitats |
Cistella de neteja de mòduls tipus injecció amb port de connexió
Càrrega a l'esquerra i a la dreta de la cistella del mòdul
Entrada ràpida d'endoll, aigua neta de la cistella del mòdul a cada broquet del mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 164 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 204 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 511 mm |
| Pes net | kg |