Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja d'injecció, Prestatge de cistella de neteja d'injecció, Mòdul d'injecció
S'utilitza per netejar pipetes.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
| Nombre de broquets | 119 unitats |
| L'alçada del marc | 150 mm |
Cistella de neteja de mòduls tipus injecció amb port de connexió
Càrrega a l'esquerra i a la dreta de la cistella del mòdul
Entrada ràpida d'endoll, aigua neta de la cistella del mòdul a cada broquet del mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 189 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 190 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 485 mm |
| Pes net | 4,15 kg |