Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja d'injecció, Prestatge de cistella de neteja d'injecció, Mòdul d'injecció
Pot netejar 28 pipetes, 28 vials de mostra i 9 matràs Erlenmeyer, matràs, matràs aforat, etc.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
| broquet d'injecció | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Nombre de broquets | 65 unitats |
| Seients per a pipetes | 28 unitats |
| Porta-creus | 28 unitats |
| Nombre de titulars | 9 unitats |
| Posicionament de peces de ressort | 9 unitats |
| Revestiment dels suports | PA |
Cistella de neteja de mòduls tipus injecció amb port de connexió
Càrrega a l'esquerra i a la dreta de la cistella del mòdul
Entrada ràpida d'endoll, aigua neta de la cistella del mòdul a cada broquet del mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 265 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 190 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 493 mm |
| Pes net | 3 kg |