Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa superior, Cistella de neteja de la capa mitjana, Prestatge de la cistella de neteja de la capa superior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa mitjana, Cistella del mòdul de la capa superior, Cistella del mòdul de la capa mitjana
Muntat en una rentadora de doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Sis |
| Regulador de posició | Dos |
| Reconeixedor de cistelles | Un |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
Prestatgeria per a cistelles amb connexió de mòduls
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
Guia de rodament d'acer inoxidable a banda i banda
Entrada d'aigua de connexió ràpida, rentant l'aigua des de la part posterior de la guia de la cambra a cada mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 140 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 536 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 562 mm |
| Pes net | 3,35 kg |