Moment-1
Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa inferior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa inferior, Cistella del mòdul de la capa inferior
Muntat en una rentadora d'una, doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Vuit |
| Regulador de posició | Dos |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
Dividit en dues capes per carregar la safata de malla
Braç de polvorització rotatiu integrat
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
| Dimensions externes, alçada en mm | 226 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 529 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 569 mm |
| Pes net | 5,6 kg |