Sempre podem satisfer els nostres clients respectats amb la nostra bona qualitat, bon preu i bon servei, ja que som més professionals i treballadors, i ho fem de manera rendible per al fabricant estàndard de carretons de cuina xinesos amb rodes i 3 cistelles d'emmagatzematge de verdures de vímet. Ens adherim al principi de "Serveis d'estandardització per satisfer les demandes dels clients".
Sempre podem satisfer els nostres clients respectats amb la nostra bona qualitat, bon preu i bon servei, ja que som més professionals i treballadors i ho fem de manera rendible.Preu del bastidor i del marc de visualització de la XinaA causa de les tendències canviants en aquest camp, ens involucrem en el comerç de mercaderies amb esforços dedicats i excel·lència en la gestió. Mantenim terminis de lliurament puntuals, dissenys innovadors, qualitat i transparència per als nostres clients. El nostre lema és oferir solucions de qualitat dins del termini estipulat.
Moment-1
Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa inferior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa inferior, Cistella del mòdul de la capa inferior,
Muntat en una rentadora d'una, doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316LAcer inoxidable |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Vuit |
| Regulador de posició | Dos |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
Prestatgeria per a cistelles amb connexió de mòduls
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
Muntat sobre les dues guies d'acer inoxidable
Entrada d'aigua de connexió ràpida, rentant l'aigua des de la part posterior de la guia de la cambra a cada mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 158 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 528 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 566 mm |
| Pes net | 3 kg |