Pressupostos ràpids i superiors, assessors informats per ajudar-vos a triar la solució correcta que s'adapti a totes les vostres necessitats, un temps de generació curt, un maneig de qualitat responsable i productes i serveis únics per a pagaments i enviaments per a OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module. Us convidem a visitar la nostra fàbrica i esperem crear relacions comercials acollidores amb els clients a casa vostra i a l'estranger a llarg termini.
Pressupostos ràpids i superiors, assessors informats per ajudar-vos a triar la solució correcta que s'adapti a totes les vostres necessitats, un temps de generació curt, una gestió responsable de la qualitat i productes i serveis únics per al pagament i l'enviament.Mòdul LED de la Xina, Mòdul d'injecció, Sempre estem creant nova tecnologia per optimitzar la producció i subministrar mercaderies a preus competitius i d'alta qualitat! La satisfacció del client és la nostra prioritat! Feu-nos saber la vostra idea per desenvolupar un disseny únic per al vostre propi model per evitar massa peces similars al mercat! Oferirem el nostre millor servei per satisfer totes les vostres necessitats! Assegureu-vos de contactar amb nosaltres immediatament!
Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja d'injecció, Prestatge de cistella de neteja d'injecció, Mòdul d'injecció
S'utilitza per netejar materials de vidre de laboratori, com ara matràs d'erlenmeyer, matràs triangular, matràs de fons rodó, matràs de fons pla, matràs aforat, cilindre mesurador.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
| broquet d'injecció | ф6mm x 220mm d'alçada |
| Nombre de broquets | 8 unitats |
| Nombre de titulars | 8 unitats |
| Posicionament de peces de ressort | 8 unitats |
| Revestiment dels suports | PA |
Cistella de neteja de mòduls tipus injecció amb port de connexió
Càrrega a l'esquerra i a la dreta de la cistella del mòdul
Entrada ràpida, aigua neta de la cistella del mòdul a cada broquet del mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 253 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 140 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 488 mm |
| Pes net | 0,9 kg |