Continuar millorant per garantir la qualitat de la mercaderia d'acord amb els requisits estàndard del mercat i dels clients. La nostra empresa té un programa de garantia de qualitat establert per a la inspecció de qualitat de la rentadora de vidre de laboratori totalment automàtica d'1 a 3 capes amb certificació CE de 202L amb assecat. El nostre principi és "Preus raonables, temps de producció econòmic i el millor servei". Esperem cooperar amb més clients per a una millora i beneficis mutus.
continuar millorant per garantir la qualitat dels productes d'acord amb els requisits estàndard del mercat i dels clients. La nostra empresa té un programa de garantia de qualitat establert per aRentadora i assecadora de vidre de laboratori de la Xina i rentadora d'ampolles de laboratori, ara tenim una línia de producció de materials completa, una línia de muntatge, un sistema de control de qualitat i, el més important, ara tenim moltes patents tecnològiques i un equip tècnic i de producció experimentat, un equip de servei de vendes expert. Amb tots aquests avantatges, estem a punt de crear "la marca internacional de monofilaments de niló de bona reputació" i estendre les nostres solucions a tots els racons del món. Hem estat constantment en moviment i fent tot el possible per servir els nostres clients.

| Paràmetre bàsic | |
| Temperatura de treball | 5-40ºC |
| Energia electrònica | 220V/50Hz o 380V/50Hz |
| cable elèctric | 2 m / 5 * 10 m2 |
| Potència de calefacció | 4 kW/9 kW |
| Potència total | 5 kW/11 kW |
| Cambra de rentat | Acer inoxidable 316L |
| Panell extern | acer inoxidable 304 |
| Capacitat | 3202L |
| Bomba peristàltica | 4 peces |
| Programes | 36 per defecte, més de 100 personalitzats |
| Temperatura de rentat | fins a 95ºC |
| Port RS-232 | Per transferir informació de dades des de la rentadora |
| Pantalla tàctil | pantalla a color de 7 polzades |
| Dimensió exterior | Alt/Ample/Pr: 990*612*750mm |
| Pes | 120 kg |
| Sensor de temperatura | PT1000 |
| Connexió a Internet disponible | |
| Finestra visible a la porta | |
| Sistema de monitorització de la conductivitat per a l'esbandida | |
| Bomba de reforç d'aigua pura disponible | |
| Condensador de vapor d'alta eficiència | |
Introducció a la funció
1. Opció d'inici retardat: rentat programat per compte enrere o fixació d'una hora
2. Funcional protegit per diferents nivells de contrasenya
3. Sistema de control: control per microordinador, RS485, aïllament d'optoacopladors, xip importat original, transmissió remota de senyal protegida.
4. Sistema de portes automàtiques
5. Sistema de circulació: Funció d'arrencada de freqüència variable Cabal de la bomba de circulació: 0-600 L/min Monitorització de la pressió i rentat antiescuma per garantir una neteja eficient Braç polvoritzador amb monitor de velocitat per alertar d'obstacle
6. Sistema de reixetes de neteja: Reixetes de neteja intercanviables en qualsevol nivell. Flexibilitat del rentat per injecció multinivell i cistelles intercanviables. Més de tres entrades d'aigua amb vàlvula de tancament automàtic. Identificació automàtica a la cistella i regulació del flux d'aigua.
7. Alçada de capacitat: Alçada de neteja d'un sol nivell: 70 cm Alçada de neteja en dos nivells: 46 cm Alçada de neteja en tres nivells: 17 cm
Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd.
XPZ és un fabricant líder de rentadores de vidre de laboratori, situat a la ciutat de Hangzhou, província de Zhejiang, Xina. XPZ s'especialitza en la investigació, producció i comercialització de rentadores automàtiques de vidre que s'aplica a la biofarmacèutica, la salut mèdica, l'entorn d'inspecció de qualitat, el control d'aliments i el camp petroquímic.
XPZ es compromet a ajudar a resoldre tot tipus de problemes de neteja. Som el principal proveïdor de les autoritats d'inspecció xineses i les empreses químiques, mentrestant la marca XPZ s'ha estès a molts altres països, com l'Índia, el Regne Unit, Rússia, Corea del Sud, Uganda, les Filipines, etc. XPZ ofereix solucions integrades basades en la demanda personalitzada, incloent la selecció de productes, la instal·lació i la formació operativa, etc.
Aconseguirem més avantatges empresarials per oferir productes innovadors d'alta qualitat i un servei excel·lent, per mantenir la nostra amistat a llarg termini.

Exposició


Continuar millorant per garantir la qualitat de la mercaderia d'acord amb els requisits estàndard del mercat i dels clients. La nostra empresa té un programa de garantia de qualitat establert per a la inspecció de qualitat de la rentadora de vidre de laboratori totalment automàtica d'1 a 3 capes amb certificació CE de 202L amb assecat. El nostre principi és "Preus raonables, temps de producció econòmic i el millor servei". Esperem cooperar amb més clients per a una millora i beneficis mutus.
Inspecció de qualitat per aRentadora i assecadora de vidre de laboratori de la Xina i rentadora d'ampolles de laboratori, ara tenim una línia de producció de materials completa, una línia de muntatge, un sistema de control de qualitat i, el més important, ara tenim moltes patents tecnològiques i un equip tècnic i de producció experimentat, un equip de servei de vendes expert. Amb tots aquests avantatges, estem a punt de crear "la marca internacional de monofilaments de niló de bona reputació" i estendre les nostres solucions a tots els racons del món. Hem estat constantment en moviment i fent tot el possible per servir els nostres clients.