Rising-F1
Cistella de neteja, Prestatge de cistella, Cistella modular,
Estructura de doble capa, adequada per al mòdul de cistella d'injecció i el mòdul de cistella sense injecció
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Reconeixedor de cistelles | Un |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
| Nombre de mòduls carregables | Dues capes |
| Nombre de mòduls d'una sola capa | Dos |
Prestatgeria per a cistelles amb connexió de mòduls
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
Muntat sobre les dues guies d'acer inoxidable
Entrada d'aigua de connexió ràpida, rentant l'aigua des de la part posterior de la guia de la cambra a cada mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 609 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 619 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 790 mm |
| Pes net | kg |