Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja sense injecció
Apte per a recipients de boca ampla, tasses de mesurar, etc.
| Material | Acer inoxidable 316L |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Petites pinces de ressort | 26 |
| Alçada | 105 mm |
| Espaiat | 60 mm |
El mòdul de la cistella
| Dimensions externes, alçada en mm | 116 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 220 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 410 mm |
| Pes net | kg |