Moment-1
Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa inferior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa inferior, Cistella del mòdul de la capa inferior
Muntat en una rentadora d'una, doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316LAcer inoxidable |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Vuit |
| Regulador de posició | Dos |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
Carregar a la part inferior de la màquina de neteja
Transportar tot tipus de safates de malla i tot tipus d'insercions per a cistelles
| Dimensions externes, alçada en mm | 83 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 531 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 560 mm |
| Pes net | 2 kg |

XPZ és un fabricant líder de rentadores de vidre de laboratori, situat a la ciutat de Hangzhou, província de Zhejiang, Xina. XPZ s'especialitza en la investigació, producció i comercialització de rentadores automàtiques de vidre que s'aplica a la biofarmacèutica, la salut mèdica, l'entorn d'inspecció de qualitat, el control d'aliments i el camp petroquímic.
XPZ es compromet a ajudar a resoldre tot tipus de problemes de neteja. Som el principal proveïdor de les autoritats d'inspecció xineses i les empreses químiques, mentrestant la marca XPZ s'ha estès a molts altres països, com l'Índia, el Regne Unit, Rússia, Corea del Sud, Uganda, les Filipines, etc. XPZ ofereix solucions integrades basades en la demanda personalitzada, incloent la selecció de productes, la instal·lació i la formació operativa, etc.
Exposició
