Moment-1
Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa inferior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa inferior, Cistella del mòdul de la capa inferior,
Muntat en una rentadora d'una, doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316LAcer inoxidable |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Vuit |
| Regulador de posició | Dos |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
| Diàmetre d'interfície ràpida | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Prestatgeria per a cistelles amb connexió de mòduls
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
Muntat sobre les dues guies d'acer inoxidable
Entrada d'aigua de connexió ràpida, rentant l'aigua des de la part posterior de la guia de la cambra a cada mòdul d'injecció
| Dimensions externes, alçada en mm | 148 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 531 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 577 mm |
| Pes net | 3 kg |
certificació