Glòria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cistella de neteja de la capa superior, Cistella de neteja de la capa mitjana, Prestatge de la cistella de neteja de la capa superior, Prestatge de la cistella de neteja de la capa mitjana, Cistella del mòdul de la capa superior, Cistella del mòdul de la capa mitjana
Muntat en una rentadora de doble o triple capa, col·locat en diferents mòduls d'injecció, rentat de vidre de laboratori reutilitzable, ceràmica, plàstics, acer inoxidable, etc.
| Material | Acer inoxidable 316LAcer inoxidable |
| Color | Acer inoxidable mat |
| Rodet d'activitat | Sis |
| Regulador de posició | Dos |
| Reconeixedor de cistelles | Un |
| Carrera d'empenta i tracció del marc de la cistella | 550 mm |
Braç de polvorització rotatiu integrat
Cambra de neteja manual d'entrada i sortida push-pull
Guia de rodament d'acer inoxidable a banda i banda
Entrada d'aigua de connexió ràpida, rentant l'aigua des de la part posterior de la guia de la cambra a cada mòdul d'injecció
Pots posar cistelles utilitzades per a ampolles netes de boca ampla
| Dimensions externes, alçada en mm | 183 mm |
| Dimensions externes, amplada en mm | 535 mm |
| Dimensions externes, profunditat en mm | 552 mm |
| Pes net | 3,5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd.
XPZ és un fabricant líder de rentadores de vidre de laboratori, situat a la ciutat de Hangzhou, província de Zhejiang, Xina. XPZ s'especialitza en la investigació, producció i comercialització de rentadores automàtiques de vidre que s'aplica a la biofarmacèutica, la salut mèdica, l'entorn d'inspecció de qualitat, el control d'aliments i el camp petroquímic.
XPZ es compromet a ajudar a resoldre tot tipus de problemes de neteja. Som el principal proveïdor de les autoritats d'inspecció xineses i les empreses químiques, mentrestant la marca XPZ s'ha estès a molts altres països, com l'Índia, el Regne Unit, Rússia, Corea del Sud, Uganda, les Filipines, etc. XPZ ofereix solucions integrades basades en la demanda personalitzada, incloent la selecció de productes, la instal·lació i la formació operativa, etc.
Aconseguirem més avantatges empresarials per oferir productes innovadors d'alta qualitat i un servei excel·lent, per mantenir la nostra amistat a llarg termini.
Exposició

